Face

 

507 853 688

Bydgoszcz (Leśne), ul. Sułkowskiego 48

Pn-Pt: 9:00 - 19:00

Lokalizator
Otwarte
Koperta
Telefon
Logo firmy
Logo Meditar Stomatologia

Wybielanie laserowe

 

- 30%

 

cena regularna 1300 zł

cena promocyjna 910

 

zadzwoń i umów się 507 853 688

PROMOCJA !

kliknij i sprawdź

 

ZABIEG REGENERACYJNO-WYBIELAJĄCY PREVDENT

Zabieg regeneracyjno-wybielający przy zastosowaniu systemu PREVDENT korzystnie wpływa na szkliwo i jednocześnie wybiela zęby, dzięki zawartemu w składzie nano-Hydroksyapatytowi (nHAp). Substancją wybielającą jest 6% nadtlenek wodoru połączony z nHAp. W wyniku zmieszania tych dwóch składników powstaje piana, która przenikając głęboko do kanalików zębinowych, odbudowuje szkliwo. Po zabiegu zęby są bielsze i zdrowsze.

Co to jest nano-Hydroksyapatyt?

Efekt zabiegu może utrzymać się od 2 do 3 lat. By dłużej cieszyć się pięknym uśmiechem, należy unikać spożywania dużej ilości kawy, herbaty, czerwonego wina, itd. oraz palenia papierosów. Na kolor zębów ma wpływ także higiena jamy ustnej. Regularne używanie pasty do zębów marki PREVDENT pomaga utrzymać biel zębów.

Jak długo moje zęby pozostaną białe?

Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę! Co najmniej 24 godziny po zabiegu zaleca się utrzymywać tzw. „białą dietę”, czyli unikać produktów zawierających jakiekolwiek barwniki (kawa, herbata, cola, czerwone wino, sos sojowy, jagody, buraki itp.).

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Zabieg PREVDENT jest niemal bezbolesny, a  procedura jest rekomendowana także dla osób z  nadwrażliwością zębów. W  niektórych przypadkach może pojawić się dyskomfort po wybielaniu, który ustępuje do 24 godzin po zabiegu. By minimalizować dyskomfort, który może pojawić się po zabiegu, rekomendujemy użycie serum PREVDENT, które łagodzi
nadwrażliwość zębów.

Czy zabieg jest bolesny?

System PREVDENT jest całkowicie bezpieczny i zgodny z najnowszymi wymogami prawa unijnego. Procedura może być stosowana tylko w gabinecie stomatologicznym.

Czy zabieg jest bezpieczny?

  • regeneracja (remineralizacja) szkliwa,
  • rozjaśnienie zębów nawet o 7-8 odcieni,
  • biała dieta tylko przez 24 h,
  • efekty wybielania utrzymuje się od 2-3 lat.

Zalety zabiegu regeneracyjno-wybielającego:

Etap 1 – Higienizacja jamy ustnej.
Etap 2 – Stosowanie na 2 tygodnie przed zabiegiem pasty PrevDent w celu uzyskania lepszych efektów.
Etap 3 – Ocena koloru zębów.
Etap 4 - Aplikacja na zęby preparatu usuwającego przebarwienia.
Etap 5 – Regeneracja szkliwa i wybielanie z zastosowaniem lampy Prevdent.
Etap 6 - Usunięcie zabezpieczeń z jamy ustnej. Aplikacja serum PREVDENT, które zawiera dużą ilość skoncentrowanego nano-Hydroksyapatytu (sesja trwa ok. 3 minut).

Jak przebiega procedura PREVDENT?

Hydroksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa zębów, ok. 97%. Wytwarzany sztucznie w postaci nanocząsteczek, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości, jak jego naturalny odpowiednik. Przenikając głęboko do kanalików zębiny, nHAp łączy się z minerałem obecnym w zębach - remineralizuje szkliwo i w ten sposób minimalizuje bolesną nadwrażliwość. Po zabiegu zęby są jaśniejsze, a ich powierzchnia gładka i błyszcząca.

      Facebook Rating

 

 

Wciśnij aby zadzwonić

Zadzwoń do nas

Logo Mediraty

Godziny otwarcia:  Pn - Pt  9:00 - 19:00

lub 507 853 688

tel. 507 853 688

e-mail: rejestracja(at)meditar.pl

Logo-zab

MEDITAR Stomatologia

ul. Sułkowskiego 48

85-642 Bydgoszcz

Copyright © Meditar Stomatologia 2023