saw

 

 

Medycyna Specjalistyczna Sławomir Suchar w 85-642 Bydgoszcz, ul. Józefa Sułkowskiego 48, NIP: 5422409752, REGON: 050630890, tel.: 52 364 16 60, email: rejestracja(at)meditar.pl ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Pokaż pełną treść zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. 

Twój telefon lub email: *
Imię, temat zapytania (opcja):
*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
sac

* pola obowiązkowe

Face

 

507 853 688

Bydgoszcz (Leśne), ul. Sułkowskiego 48

Pn-Pt: 9:00 - 19:00

Lokalizator
Otwarte
Koperta
Telefon
Logo firmy
Logo Meditar Stomatologia

Wybielanie laserowe

 

- 30%

 

cena regularna 1300 zł

cena promocyjna 910

 

zadzwoń i umów się 507 853 688

PROMOCJA !

kliknij i sprawdź

 

ZOSTAW TELEFON

NAPISZ DO NAS

LECZENIE KANAŁOWE

DENTYSTA

CENNIK

ZADZWOŃ 507 853 688

ODPOWIEMY

ODPISZEMY

ODDZWONIMY

LUB

ZOBACZ TAKŻE

Oprócz leczenia zachowawczego (między innymi leczenie kanałowe pod mikroskopem) zajmujemy się również estetyką (licówki, wybielanie, ...), protetyką (protezy, korony,...), chirurgią i implantologią, wykonujemy także na miejscu zdjęcia RTG, zarówno punktowe jak i panoramiczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług i zachęcamy do skorzystania z leczenia w naszych gabinetach stomatologicznych.

Co oferujemy?

lek. stom. Przemysław Dąbek

stomatologia zachowawcza

protetyka

 

lek. stom. Justyna Słomczewska - Dąbek

protetyka

 

asystentka stom. Michalina Czyż

czynna asysta

recepcja

lek. stom. Marcin Jaskólski

specjalista chirurgii stomatologicznej

implantologia

Chirurg twarzowo-szczękowy w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy

Higienistki i asystentki

Lekarze

higienistka dypl. Anna Rapacka

profilaktyka i higienizacja

lek. stom. Inga Zakrzewska

stomatologia zachowawcza

endodoncja

protetyka

chirurgia

Zespół Meditar

Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze w wielu dziedzinach. Możemy się również pochwalić lekarzem ze specjalizacją w chirurgii stomatologicznej (na co dzień chirurgiem w szpitalu wojskowym) oraz panią doktor ze specjalizacją w endodoncji. Wszelkie zabiegi higienizacyjne (skaling, piaskowanie, fluoryzacja) wykonuje dyplomowana higienistka. Poniżej znajduje się lista naszego personelu.

Witamy na stronie prywatnych gabinetów stomatologicznych w Bydgoszczy - Meditar Stomatologia. Nasza klinika zlokalizowana jest na oś. Leśnym w Bydgoszczy a działalność rozpoczęła w styczniu 2018 roku. Na początku zespół tworzyło dwóch stomatologów i dwie asystentki. Obecnie w dwóch gabinetach stomatologicznych pacjentów przyjmuje czterech lekarzy stomatologów a pomagają w tym dwie higienistki i dwie asystentki. Zaczynaliśmy od świadczenia usług głównie z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki. Na chwilę obecną oferujemy wszystkie zabiegi, włącznie z ortodoncją. Ciągle powiększamy nasze zaplecze techniczne, między innymi zakupiliśmy do gabinetu nowoczesny pantomograf do zdjęć panoramicznych.

MEDITAR STOMATOLOGIA -

O NAS

      Facebook Rating

 

 

Wciśnij aby zadzwonić

Zadzwoń do nas

Logo Mediraty

Godziny otwarcia:  Pn - Pt  9:00 - 19:00

lub 507 853 688

tel. 507 853 688

e-mail: rejestracja(at)meditar.pl

Logo-zab

MEDITAR Stomatologia

ul. Sułkowskiego 48

85-642 Bydgoszcz

Copyright © Meditar Stomatologia 2023

Unit w gabinecie nr 2