Face

 

507 853 688

Bydgoszcz (Leśne), ul. Sułkowskiego 48

Pn-Pt: 9:00 - 19:00

Lokalizator
Otwarte
Koperta
Telefon
Logo firmy
Logo Meditar Stomatologia

Wybielanie laserowe

 

- 30%

 

cena regularna 1300 zł

cena promocyjna 910

 

zadzwoń i umów się 507 853 688

PROMOCJA !

kliknij i sprawdź

 

Medycyna estetyczna w Bydgoszczy

Głównym zadaniem medycyny estetycznej jest poprawa jakości życia pacjentów. Dyscyplina ta pozwala usunąć niedoskonałości o różnym podłożu, co przekłada się na satysfakcję z własnego wyglądu. Nastawiona jest przede wszystkim na działania profilaktyczne, ale również leczy zaawansowane zmiany. W dużej mierze skupia się na zahamowaniu procesów starzenia się skóry i likwidacji zmarszczek, ale przynosi też dobre efekty w zwalczaniu wielu innych problemów natury estetycznej. 

Poza problematyką starzenia medycyna estetyczna zajmuje się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych takich jak: blizny, zapadnięte policzki, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy i wiele innych.

W odróżnieniu od chirurgii plastycznej medycyna estetyczna opiera się wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach o charakterze małoinwazyjnym.

Zabiegi z naszej oferty

Kwas hialuronowy:

  • modelowanie ust - zabieg powiększenia i modelowania ust kwasem hialuronowym polecany jest dla osób, które pragną odmłodzić swoje usta, poprawić ich nawilżenie, objętość, kontur i kształt ust. Subtelne powiększenie i modelowanie ust powoduje zdecydowaną poprawę ich wyglądu oraz odmłodzenie całej twarzy. Efekt widoczny od razu po zabiegu.
  • wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, dolina łez, zmarszczki palacza – zabieg polega na wypełnieniu i usuwaniu zmarszczek. Zastosowane przy zabiegu preparaty zawierające kwas hialuronowy uzupełniają jego niedobór w skórze, przywracają skórze prawidłowe nawilżenie, uzupełniają braki w objętości tkanek, wygładzają zmarszczki, poprawiają kontur twarzy, a także pobudzają naturalne procesy rewitalizacyjne skóry. Efekt widoczny od razu po zabiegu.

 Kuracja peptydowa przeciw wypadaniu włosów (DR.CYJ Hair Filler)

Innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Seria zabiegów daje bardzo dobre efekty w krótkim czasie. Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy.

Peptydowa terapia włosów przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na iniekcji kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak aminokwasy, witaminy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne do skóry. Zabieg ten stosowany jest m.in. w celu odżywienia i poprawy naturalnego nawilżenia skóry. Mezoterapia wspomaga mikrokrążenie i stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych, przez co zwiększa się napicie skóry, a pacjent odczuwa poprawę w jej elastyczności. Skóra po zabiegu jest rozjaśniona i wyraźnie odmłodzona. Pełne efekty mezoterapii widoczne są po serii 3-6 zabiegów.

Toksyna botulinowa

Zabieg korygujący zmarszczki. Wstrzykiwany w odpowiednie miejsce pod skórą preparat umożliwia widoczne spłycenie pionowej zmarszczki między brwiami, poziomych bruzd na czole, zmarszczek wokół oczu oraz zmarszczek wokół ust. Przy pomocy toksyny botulinowej poza wygładzeniem zmarszczek można również skorygować różnego rodzaju mankamenty m.in. podnieść brwi, unieść kąciki ust oraz poprawić owal twarzy.

Efekt działania toksyny botulinowej będzie pojawiał się stopniowo. Pierwsze drobne zmiany dostrzec możemy już nawet po kilku dniach od zabiegu.

      Facebook Rating

 

 

Wciśnij aby zadzwonić

Zadzwoń do nas

Logo Mediraty

Godziny otwarcia:  Pn - Pt  9:00 - 19:00

lub 507 853 688

tel. 507 853 688

e-mail: rejestracja(at)meditar.pl

Logo-zab

MEDITAR Stomatologia

ul. Sułkowskiego 48

85-642 Bydgoszcz

Copyright © Meditar Stomatologia 2023