Copyright © Meditar Stomatologia 2020

MEDITAR Stomatologia

ul. Sułkowskiego 48

85-642 Bydgoszcz

Logo-zab

tel. 52 364 16 60 | e-mail: rejestracja(at)meditar.pl

Godziny otwarcia:  Pn - Pt  9:00 - 19:00

Logo Mediraty

Zadzwoń do nas

Wciśnij aby zadzwonić

      Facebook Rating

 

 

Dentysta Bydgoszcz

DOBRY DENTYSTA BYDGOSZCZ PRYWATNIE

Stomatolog Bydgoszcz

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez naszych dentystów w bydgoskim gabinecie jest stomatologia zachowawcza. Polega ona głównie na zapobieganiu chorobie próchnicowej zębów, tzw. profilaktyce (np regularnym usuwaniu kamienia nazębnego) a jeśli doszło już do rozwoju próchnicy, na skutecznym leczeniu powstałych ubytków. Nieodzownym elementem stomatologii zachowawczej jest endodoncja - leczenie kanałowe. Meditar - dentysta Bydgoszcz, zapraszamy na zabiegi. 

Najlepszą metodą na utrzymanie zdrowych zębów są regularne wizyty u stomatologa. Mimo pozytywnej tendencji, niestety realia pokazują, że zdecydowana większość z nas odwiedza dentystę wtedy, gdy próchnica jest daleko zaawansowana i często objawia się bólem. 

Stomatolog Bydgoszcz

Wizyta u dentysty w Bydgoszczy

To co powstrzymuje pacjentów przed wizytą u dentysty to strach przed bólem w trakcie zabiegu. Wielu z nas ma zapewne złe wspomnienia z czasów, kiedy to różnie ze znieczuleniem bywało. Tutaj należy wyraźnie zaznaczyć, że TO PRZESZŁOŚĆ.

Komputerowy system SleeperOne, który mamy na wyposażeniu, pozwala na bardzo równomierne, sterowane mikroprocesorowo (nie ręką ludzką) podawanie dawki znieczulenia, co pomaga uniknąć wszelkich dolegliwości związanych zarówno z samym podawaniem jak i działaniem środka podczas zabiegu dentystycznego.

Dobry stomatolog prywatnie Bydgoszcz

Technologia u dobrego stomatologa

Dobry dentysta prywatnie Bydgoszcz

Nasz gabinet w Bydgoszczy posiada na wyposażeniu najnowsze rozwiązania technologiczne, zaczynając od foteli dentystycznych Diplomat, na obrazowaniu pantomograficznym KAVO kończąc. Ciągle śledzimy rynek usług stomatologicznych i uzupełniamy nasz sprzęt o nowe rozwiązania. Oczywiście technologia jest tylko uzupełnieniem umiejętności naszych stomatologów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach, seminariach czy konferencjach.

Zapraszamy do kontaktu i zarezerwowania wizyty u jednego z naszych dentystów w Bydgoszczy.

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

DENTYSTA BYDGOSZCZ

ZOBACZ TAKŻE

LUB

ODDZWONIMY

ODPISZEMY

ODPOWIEMY

ZADZWOŃ 52 364 1660

CENNIK

LECZENIE KANAŁOWE

IMPLANTY

NAPISZ DO NAS

ZOSTAW TELEFON

Logo Meditar Stomatologia
Logo firmy
Telefon
Koperta
Otwarte
Lokalizator

Pn-Pt: 9:00 - 19:00

Bydgoszcz (Leśne), ul. Sułkowskiego 48

52 364 1660


 

Face

* pola obowiązkowe

zamknij
Twój telefon lub email: *
Imię, temat zapytania (opcja):
*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. 

Pokaż pełną treść zgody.

 

 

Medycyna Specjalistyczna Sławomir Suchar w 85-642 Bydgoszcz, ul. Józefa Sułkowskiego 48, NIP: 5422409752, REGON: 050630890, tel.: 52 364 16 60, email: rejestracja(at)meditar.pl ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

close