close

 

 

Medycyna Specjalistyczna Sławomir Suchar w 85-642 Bydgoszcz, ul. Józefa Sułkowskiego 48, NIP: 5422409752, REGON: 050630890, tel.: 52 364 16 60, email: rejestracja(at)meditar.pl ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Pokaż pełną treść zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. 

Twój telefon lub email: *
Imię, temat zapytania (opcja):
*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
zamknij

* pola obowiązkowe

Face

 

507 853 688

Bydgoszcz (Leśne), ul. Sułkowskiego 48

Pn-Pt: 9:00 - 19:00

Lokalizator
Otwarte
Koperta
Telefon
Logo firmy
Logo Meditar Stomatologia

Wybielanie laserowe

 

- 30%

 

cena regularna 1300 zł

cena promocyjna 910

 

zadzwoń i umów się 507 853 688

PROMOCJA !

kliknij i sprawdź

 

ZOSTAW TELEFON

NAPISZ DO NAS

IMPLANTY

LECZENIE KANAŁOWE

CENNIK

ZADZWOŃ 507 853 688

ODPOWIEMY

ODPISZEMY

ODDZWONIMY

LUB

ZOBACZ TAKŻE

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

DENTYSTA BYDGOSZCZ

Zapraszamy do kontaktu i zarezerwowania wizyty u jednego z naszych dentystów w Bydgoszczy.

Nasz gabinet w Bydgoszczy posiada na wyposażeniu najnowsze rozwiązania technologiczne, zaczynając od foteli dentystycznych Diplomat, na obrazowaniu pantomograficznym KAVO kończąc. Ciągle śledzimy rynek usług stomatologicznych i uzupełniamy nasz sprzęt o nowe rozwiązania. Oczywiście technologia jest tylko uzupełnieniem umiejętności naszych stomatologów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach, seminariach czy konferencjach.

Dobry dentysta prywatnie Bydgoszcz

Technologia u dobrego stomatologa

Dobry stomatolog prywatnie Bydgoszcz

Komputerowy system SleeperOne, który mamy na wyposażeniu, pozwala na bardzo równomierne, sterowane mikroprocesorowo (nie ręką ludzką) podawanie dawki znieczulenia, co pomaga uniknąć wszelkich dolegliwości związanych zarówno z samym podawaniem jak i działaniem środka podczas zabiegu dentystycznego.

To co powstrzymuje pacjentów przed wizytą u dentysty to strach przed bólem w trakcie zabiegu. Wielu z nas ma zapewne złe wspomnienia z czasów, kiedy to różnie ze znieczuleniem bywało. Tutaj należy wyraźnie zaznaczyć, że TO PRZESZŁOŚĆ.

Wizyta u dentysty w Bydgoszczy

Stomatolog Bydgoszcz

Najlepszą metodą na utrzymanie zdrowych zębów są regularne wizyty u stomatologa. Mimo pozytywnej tendencji, niestety realia pokazują, że zdecydowana większość z nas odwiedza dentystę wtedy, gdy próchnica jest daleko zaawansowana i często objawia się bólem. 

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez naszych dentystów w bydgoskim gabinecie jest stomatologia zachowawcza. Polega ona głównie na zapobieganiu chorobie próchnicowej zębów, tzw. profilaktyce (np regularnym usuwaniu kamienia nazębnego) a jeśli doszło już do rozwoju próchnicy, na skutecznym leczeniu powstałych ubytków. Nieodzownym elementem stomatologii zachowawczej jest endodoncja - leczenie kanałowe. Meditar - dentysta Bydgoszcz, zapraszamy na zabiegi. 

Stomatolog Bydgoszcz

DOBRY DENTYSTA BYDGOSZCZ PRYWATNIE

      Facebook Rating

 

 

Wciśnij aby zadzwonić

Zadzwoń do nas

Logo Mediraty

Godziny otwarcia:  Pn - Pt  9:00 - 19:00

lub 507 853 688

tel. 507 853 688

e-mail: rejestracja(at)meditar.pl

Logo-zab

MEDITAR Stomatologia

ul. Sułkowskiego 48

85-642 Bydgoszcz

Copyright © Meditar Stomatologia 2023

Dentysta Bydgoszcz