Drugi gabinet

DOBRY DENTYSTA BYDGOSZCZ PRYWATNIE 

Stomatolog w Bydgoszczy

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez naszych dentystów w bydgoskim gabinecie jest stomatologia zachowawcza. Polega ona głównie na zapobieganiu chorobie próchnicowej zębów, tzw. profilaktyce (np regularnym usuwaniu kamienia nazębnego) a jeśli doszło już do rozwoju próchnicy, na skutecznym leczeniu powstałych ubytków. Nieodzownym elementem stomatologii zachowawczej jest endodoncja - leczenie kanałowe zębów.

Najlepszą metodą na utrzymanie zdrowych zębów są regularne wizyty u stomatologa. Mimo pozytywnej tendencji, niestety realia pokazują, że zdecydowana większość z nas odwiedza dentystę wtedy, gdy próchnica jest daleko zaawansowana i często objawia się bólem. 

Unit stomatologiczny

Wizyta u dentysty w Bydgoszczy

To co powstrzymuje pacjentów przed wizytą u dentysty strach przed bólem w trakcie zabiegu. Wielu z nas ma zapewne złe wspomnienia z czasów, kiedy to różnie ze znieczuleniem bywało. Tutaj należy wyraźnie zaznaczyć, że TO PRZESZŁOŚĆ. 

Komputerowy system SleeperOne, który mamy na wyposażeniu, pozwala na bardzo równomierne, sterowane mikroprocesorowo (nie ręką ludzką) podawanie dawki znieczulenia, co pomaga uniknąć wszelkich dolegliwości związanych zarówno z samym podawaniem jak i działaniem środka podczas zabiegu dentystycznego.

Znieczulenie SleeperOne

Technologia u dobrego stomatologa

Unit stomatologiczny

Nasz gabinet w Bydgoszczy posiada na wyposażeniu najnowsze rozwiązania technologiczne, zaczynając od foteli dentystycznych Diplomat, na obrazowaniu pantomograficznym KAVO kończąc. Ciągle śledzimy rynek usług stomatologicznych i uzupełniamy nasz sprzęt o nowe rozwiązania. Oczywiście technologia jest tylko uzupełnieniem umiejętności naszych stomatologów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach, seminariach czy konferencjach.

Zapraszamy do kontaktu i zarezerwowania wizyty u jednego z naszych dentystów w Bydgoszczy.

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Logo firmy
Logo firmy
Słuchawka
Koperta
Ikonka zegara
Oś. Leśne

Pn-Pt: 9:00 - 19:00

Bydgoszcz (Leśne), ul. Sułkowskiego 48

52 364 1660


 

Link do Face

Copyright © Meditar Stomatologia 2019

MEDITAR Stomatologia

ul. Sułkowskiego 48

85-642 Bydgoszcz

Logo-zab

tel. 52 364 16 60 | e-mail: rejestracja@meditar.pl

Godziny otwarcia: Pn - Pt  9:00 - 19:00

Mediraty

Zadzwoń do nas

Wciśnij aby zadzwonić

      Facebook Rating