cas

 

 

Medycyna Specjalistyczna Sławomir Suchar w 85-642 Bydgoszcz, ul. Józefa Sułkowskiego 48, NIP: 5422409752, REGON: 050630890, tel.: 52 364 16 60, email: rejestracja(at)meditar.pl .pl ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Pokaż pełną treść zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. 

Twój telefon lub email: *
Imię, temat zapytania (opcja):
*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
sad

* pola obowiązkowe

Face

 

507 853 688

Bydgoszcz (Leśne), ul. Sułkowskiego 48

Pn-Pt: 9:00 - 19:00

Lokalizator
Otwarte
Koperta
Telefon
Logo firmy
Logo Meditar Stomatologia

Wybielanie laserowe

 

- 30%

 

cena regularna 1300 zł

cena promocyjna 910

 

zadzwoń i umów się 507 853 688

PROMOCJA !

kliknij i sprawdź

 

ZOSTAW TELEFON

NAPISZ DO NAS

CHIRURGIA

DENTYSTA BYDGOSZCZ

CENNIK

ZADZWOŃ 507 853 688

ODPOWIEMY

ODPISZEMY

ODDZWONIMY

LUB

ZOBACZ TAKŻE

Zestaw do ciekłej gutaperki
Endometr do mierzenia długości kanału
Mikroskop do precyzyjnego obrabiania kanału
Laser Fona do odkażania kanału

Całkowity koszt i długość leczenia uzależnione są od stanu zęba oraz ilości jego korzeni. Cena najprostszej procedury to 400 zł. Po więcej szczegółów zapraszamy do CENNIKA.

Jaka jest cena leczenia kanałowego?

Najlepszym sposobem są regularne wizyty u dentysty, usuwanie kamienia nazębnego i osadu co najmniej raz na 6 miesięcy (również w naszej ofercie) oraz dbanie o higienę jamy ustnej a w przypadku pojawienia dolegliwości natychmiastowe udanie się do stomatologa i nieodwlekanie wizyty na później.

Jak uniknąć próchnicy i leczenia kanałowego?

Tylko w ostateczności ząb zostanie usunięty. Najlepszym sposobem na zapobiegnięcie niepożądanym skutkom (przemieszczanie pozostałych zębów, zanik kości czy problemy ze strony układu trawiennego) jest zabieg implantacji, który również można wykonać w naszym centrum.

Co jeśli endodoncja zawiedzie lub jest niemożliwa?

  • szansa na zachowanie zęba mimo zaawansowanej próchnicy,

  • dzięki najnowszym protokołom leczenia i technologii leczenie może być ukończone podczas jednej wizyty

  • wyleczony i odbudowany ząb staje się w pełni funkcjonalny (z korzyścią dla układu trawiennego) i estetyczny, w przypadku zmiany odcienia koloru oferujemy również wybielanie laserowe, przywracające efekt wizualny

Zalety leczenia kanałowego

Oprócz podstawowych narzędzi dostępnych w unicie stomatologicznym nasz endodonta ma do dyspozycji także inne aparaty:

  • Mikroskop marki Seliga Microscope -  do precyzyjnej manipulacji wewnątrz zęba i kanału,

  • Zestaw Meta Biomed – system do wypełniania kanału ciekłą gutaperką, materiałem pochodzenia naturalnego,

  • Laser Fona – innowacyjne wsparcie w endodoncji, technologia umożliwiająca usunięcie flory bakteryjnej przy użyciu światła lasera i odkażenie kanału w korzeniu zęba ze skutecznością do 99%,

  • Endometry i Mikrosilniki - urządzenia do precyzyjnego mierzenia długości kanału i jego przygotowania do wypełnienia gutaperką,

Endodoncja w Meditar - wsparcie technolgiczne

Leczenie kanałowe zęba stosuje się wtedy, gdy ząb jest znacznie zniszczony przez próchnicę, która doprowadziła do zapalenia miazgi wewnątrz zęba. Mimo, iż większość przypadków wiąże się z uciążliwym bólem, wile z nich przebiega bez bólu, gdyż infekcja w kanale rozwija się powoli, ale systematycznie. Zwlekanie z wizytą u dentysty powoduje poważne zmiany zapalne, aż do powstania zgorzeli miazgi (rozpadu gnilnego), co nie tylko znacząco obniża szanse na udane leczenie kanałowe zęba, ale może mieć poważne skutki dla całego organizmu. Dzięki komputerowemu znieczuleniu zabieg leczenia kanałowego jest całkowicie bezbolesny a ewentualne uczucie wrażliwości w zębie znika po kilku dniach.

Kiedy konieczne jest leczenie kanałowe?

Każdy z naszych stomatologów ma odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia zabiegów z zakresu endodoncji. Możemy się również pochwalić specjalistą w leczeniu kanałowym, lek. stom. Justyną Słomczewską - Dąbek, która ukończyła specjalizację w dziedzinie endodoncji.

Endodonta Bydgoszcz - Meditar

Dobry endodonta

Endodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wszelkich stanów zapalnych miazgi zęba, co potocznie zwane jest leczeniem kanałowym. Polega ono na usunięciu miazgi, oczyszczeniu kanału i wypełnieniu np. ciekła gutaperką. Dla większej precyzji zabiegu w naszej bydgoskiej klinice Meditar Stomatologia stosuje się leczenia kanałowe pod mikroskopem, który zdecydowanie zwiększa skuteczność leczenia. Niezbędne przed zabiegiem jest wykonanie zdjęcie RTG zęba, które wykonujemy na miejscu.

Endodoncja - leczenie kanałowe

LECZENIE KANAŁOWE POD MIKROSKOPEM w BYDGOSZCZY

      Facebook Rating

 

 

Wciśnij aby zadzwonić

Zadzwoń do nas

Logo Mediraty

Godziny otwarcia:  Pn - Pt  9:00 - 19:00

lub 507 853 688

tel. 507 853 688

e-mail: rejestracja(at)meditar.pl

Logo-zab

MEDITAR Stomatologia

ul. Sułkowskiego 48

85-642 Bydgoszcz

Copyright © Meditar Stomatologia 2023

Leczenie kanałowe pod mikroskopem w Bydgoszczy