waq

 

 

Medycyna Specjalistyczna Sławomir Suchar w 85-642 Bydgoszcz, ul. Józefa Sułkowskiego 48, NIP: 5422409752, REGON: 050630890, tel.: 52 364 16 60, email: rejestracja(at)meditar.pl ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Pokaż pełną treść zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. 

Twój telefon lub email: *
Imię, temat zapytania (opcja):
*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
sac

* pola obowiązkowe

Face

 

507 853 688

Bydgoszcz (Leśne), ul. Sułkowskiego 48

Pn-Pt: 9:00 - 19:00

Lokalizator
Otwarte
Koperta
Telefon
Logo firmy
Logo Meditar Stomatologia

Wybielanie laserowe

 

- 30%

 

cena regularna 1300 zł

cena promocyjna 910

 

zadzwoń i umów się 507 853 688

PROMOCJA !

kliknij i sprawdź

 

ZOSTAW TELEFON

NAPISZ DO NAS

IMPLANTY

ZABIEGI CHIRURGICZNE

CENNIK

ZADZWOŃ 507 853 688

ODPOWIEMY

ODPISZEMY

ODDZWONIMY

LUB

ZOBACZ TAKŻE

Więcej informacji na ten temat na stronach o implantologii oraz chirurgii.

znak
z1
z2
z3
z5
z6
z7
z8
z9
zx1
zx2
zx3

usunięcie zęba ósmego, zatrzymanego

podniesienie dna zatoki

resekcja wierzchołka korzenia zęba

plastyka połączenia ustno-zatokowego

plastyka wyrostka zębodołowego

wycięcie kaptura dziąsłowego

nacięcie i drenaż ropnia

leczenie suchego zębodołu i inne

a także implantoprotetyka:

wszczepianie implantów

mosty na implantach

protezy całkowite stabilizowane na 2-6 implantach

odbudowa tkanki kostnej (materiałem kościotwórczym) i inne

Zabiegi jakie przeprowadza doktor Jaskólski w naszej klinice to między innymi:

Oferta chirurga szczękowego

Urządzenia laserowe, które stworzyło nowe możliwości dla naszej klinki. Dzięki wykorzystaniu urządzenia FONALaser, możemy przeprowadzać szereg zabiegów w zakresie chirurgii tkanek miękkich, periodontologii, endodoncji, eliminacji drobnoustrojów, leczenia bólu i wybielania zebów. Leczenie laserowe jest przede wszystkim mniej bolesne, proces zdrowienia pacjenta przebiega szybciej, a wyniki leczenia są nieporównanie lepsze w porównaniu z konwencjonalnymi procedurami.

Chirurg stomatolog Bydgoszcz

Laser Fona

Chirurg stomatologiczny Bydgoszcz

Każdy pacjent na myśl o zabiegu chirurgii szczękowej, w pierwszej kolejności obawia się bólu, zarówno w trakcie jak i po zabiegu. Z myślą o nich, ale nie tylko, dołączyliśmy niedawno do ogólnopolskiego programu „Klinika bez Bólu”.  Elementem tej kampanii jest udział naszej kadry w szkoleniu oraz zakup najnowocześniejszego urządzenia do prowadzenia szeregu niskoinwazyjnych zabiegów chirurgicznych - PiezotomCube. Zamiast dotychczasowego wyrywania całego zęba, rozcięty zostaje na kawałki za pomocą specjalnej, drgającej z dużą częstotliwością końcówki. W efekcie, pocięte kawałki zostają usunięte prawie bez użycia siły, która byłaby niezbędna w standardowym leczeniu. Z uwagi na niewielkie zniszczenia tkanki miękkiej i twardej wokół zęba, opuchlizna, dolegliwości bólowe czy powikłania po zabiegu zredukowane są do minimum. Okres gojenia i powrotu do normalnego życia zostaje również skrócony. Urządzenie to przynosi korzyści obu stronom: chirurgowi możliwość stosowania szybszych, mniej inwazyjnych protokołów, pacjentowi mniej traumatyczne doświadczenie.

Nowoczesna technologia w chirurgii stomatologicznej

Chirurgia szczękowa natomiast zajmuje się poważniejszymi przypadkami. Możemy w niej wyróżnić np. chirurgię urazową czy onkologiczną. Stąd większość zabiegów chirurgii szczękowej wykonywanych jest w warunkach szpitalnych, a nie gabinetowych. 

Podobnie jak wyżej, różnica polega na zakresie działań jaki one obejmują. I tak chirurgia stomatologiczna obejmuje leczenie zabiegowe/operacyjne wszelkich zmian patologicznych wyłącznie w obrębie jamy ustnej. Najczęściej przeprowadzane zabiegi chirurgii stomatologicznej to ekstrakcja zęba (np. zatrzymanej ósemki), podniesienie dna zatoki, resekcja wierzchołka korzenia zęba czy wszczepienie implantu. Każdy z zabiegów wymaga wykonania punktowego lub panoramicznego zdjęcia RTG. Przed zabiegiem chirurg dentysta zleci takie badanie, które wykonujemy w naszej placówce.

Chirurgia szczękowa a stomatologiczna

Chirurg stomatolog to dentysta wykonujący zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej oraz jej okolicach (ekstrakcje, resekcje i inne). Tymczasem chirurg szczękowy (szczękowo-twarzowy) swym działaniem obejmuje szersze spektrum – dodatkowo część twarzową i szyję. Chirurg szczękowy musi posiadać wiedzę o wiele szerszą niż chirurg stomatologiczny, obejmującą także onkologię, chirurgię ogólną i estetyczną, laryngologię czy neurochirurgię a nawet okulistykę.

Chirurg szczękowy a chirurg stomatologiczny - różnice

Jest nim lek. stom. Marcin Jaskólski, który na co dzień pracuje jako chirurg szczękowy na Oddziale Chirurgii Twarzowo-Szczękowej w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy, gdzie przeprowadza również bardziej skomplikowane operacje: usuwanie torbieli twarzoczaszki, leczenie niektórych zmian nowotworowych czy urazowych (uszkodzenia tkanek miękkich, złamania i zwichnięcia kości doznanych w wyniku urazu). Zarówno wiedza jak i doświadczenie doktora Jaskólskiego powinny być dodatkowym atutem przy Państwa wyborze. Dotyczy to zarówno chirurgii jak implantoprotetyki.

Szukając chirurga szczękowego lub chirurga stomatologa w Bydgoszczy znaleźć można wiele ofert. Jest jednak jeden acz bardzo istotny szczegół, który wyróżnia naszą klinikę od wielu innych. Otóż w naszym centrum przyjmuje chirurg szczękowy ze specjalizacją w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, bliski ukończenia specjalizacji szczękowo-twarzowej.

Jak wybrać dobrego chirurga szczękowego

lek. stom. Marcin Jaskólski

specjalista chirurgii stomatologicznjej, w trakcie specjalizacji szczękowo-twarzowej

Chirurg szczękowy Bydgoszcz

CHIRURG SZCZĘKOWY BYDGOSZCZ

Chirurgia szczękowa Bydgoszcz

      Facebook Rating

 

 

Wciśnij aby zadzwonić

Zadzwoń do nas

Logo Mediraty

Godziny otwarcia:  Pn - Pt  9:00 - 19:00

lub 507 853 688

tel. 507 853 688

e-mail: rejestracja(at)meditar.pl

Logo-zab

MEDITAR Stomatologia

ul. Sułkowskiego 48

85-642 Bydgoszcz

Copyright © Meditar Stomatologia 2023